AVCR_zakladni_znacka_CZ_black.jpg facebook.png twitter.png linkedIn.png
     

 Do práce na kole 2018

Sportovci a sportovkyně z řad zaměstnanců ÚTAM a CET se v průběhu letošního května opět rozjeli "Do práce na kole". ÚTAM týmy byly tentokrát dokonce tři! Dva v Praze a jeden v Telči.

V Praze spolu zdravě soupeřili zkušený "ÚTAM tým" a nováčci "Holešovičtí draci". Nováčci v pravidelnosti používání alternativních možností dopravy do práce (kolo, Rekolo, chůze, běh) porazili zkušené harcovníky v poměru 82:67 (%). Za Centrum excelence Telč běhal téměř každé ráno do Telče "Vlk samotář" Jakub Novotný - ředitel CET.

Alternativně se do práce dopravovalo celkem 9 pracovníků: Jaroslav Valach, Hana Hasníková, Vladimíra Bucharová, Jiří Kunecký, Olga Skružná, Dita Frankeová, Jan Válek, Kateřina Kulawiecová a již zmíněný Jakub Novotný. Jednotlivě je nutno vyzdvihnout Katku Kulawiecovou a Jardu Valacha, kteří měli jako jednotlivci každý 100 %, a kapitánku "Holešovických draků" Olgu Skružnou, která měla 96 %! Na kole všichni dohromady ujeli 723 km a uběhali nebo odchodili 306 km.

"Nás rivalita mezi týmy docela bavila a soutěž se stala námětem mnoha hovorů," říká o letošním ročníku Hana Hasníková. "Myslím, že prvek utužování pracovního kolektivu se letos dost vydařil. Opět jsme startovné platili z FKSP a navíc jsme už letos mohli používat nove sprchy!" pochvalovala si. "Doufám, že příští rok nás bude ještě více!"

do_prace_2018_Pha

"Nás rivalita mezi týmy docela bavila a soutež se stala námětem mnoha hovorů."  Oba pražské týmy pohromadě. Foto: J. Kunecký

do_prace_2018_JN

"Osamělý vlk" z Telče Jakub Novotný. Foto: J. Kunecký

H, Hasníková, B. Přechová

19. 6. 2018