AVCR_zakladni_znacka_CZ_black.jpg facebook.png twitter.png linkedIn.png
     

 7. WTA Kolokvium - Péče o betonové stavby

Jménem organizačního týmu, členů WTA – International (TC5 Beton) a projektového týmu JPI-CH CONSECH20, vás srdečně zveme na 7. Kolokvium WTA – Strategie pro konzervaci historických betonových konstrukcí, které se uskuteční dne 10. června 2022.

Betonové pamětihodnosti a budovy z 20. století jsou ohroženy kvůli neporozumění jejich historické hodnotě, stejně jako kvůli nedostatečným znalostem o specifických vlastnostech historických betonových konstrukcí. Často jsou na historických betonových stavbách užívány postupy určené pro opravy současných konstrukcí, což má za následek zásahy které nejsou ani kompatibilní ani trvalé.

 

Rozsah přednášek sahá od možností zkoušení nových metod a postupů průzkumů, od aplikace inovativních materiálů po užití prefabrikovaných betonových prvků dědictví. K tomu budou představeny hlavní výsledky relevantních případových studií.

 

Kolokvium si klade za cíl poskytnout vlastníkům budov, zaměstnancům projektových kanceláří, stavebním firmám, expertům na beton, architektům a veřejným činitelům nejnovější vývoj na poli konzervace betonových historických staveb, vycházející z praxe a z mezinárodních výzkumných projektů.

 

Navštivte, prosím, následující webové stránky pro bližší infromace o programu a možnostech účasti: https://www.wta-international.org/de/veranstaltungen/7th-wta-colloquium-maintenance-of-concrete-buildings/.

 

Stáhněte si leták: Flyer_7thWTA_Colloquium_2022 (fileformat-pdf.gif, 377 kB)

19. 4. 2021