AVCR_zakladni_znacka_CZ_black.jpg facebook.png twitter.png linkedIn.png
     

 Hledáme zpěváka/zpěvačku

Hudební skupina Bluemeks působící na ÚTAM AV ČR hledá zpěváka nebo zpěvačku.

 
Něco o nás:
Hrajeme blues a rock, převážně vlastní repertoár, ve složení 2 elektrické kytary, basa a bicí. Zkoušíme jednou týdně ve středu nebo ve čtvrtek v dobře vybavené zkušebně na ÚTAM AV ČR v Praze. Máme za sebou četná vystoupení na menších festivalech i nahrávání ve studiu.

 

Profil a nahrávky skupiny na Bandzone.cz.

 

Co Ti nabízíme:

Především zábavu, volnočasové vyžití v příjemném kolektivu a relax po práci, ale i hudební seberealizaci a rozvoj Tvých pěveckých a interpretačních schopností. Budeš mít možnost s námi občas (rozuměj několikrát za rok) vystoupit na festivalech, v klubech a na jiných akcích nebo si s námi zkusit nahrávání singlu ve studiu.
 
Co očekáváme:
Především ochotu na sobě pracovat a pohodový přístup – nechystáme se vydat na profesionální dráhu, ale chceme se jako kapela stále zlepšovat. Nedostatek zkušeností s vystupováním či působením v kapele není překážkou. Zaměstnání na ÚTAM AV ČR není podmínkou.
 
Pokud Tě naše nahrávky zaujaly a chceš se k nám přidat nebo máš nějaké otázky, neváhej se obrátit na Marka Eislera osobně nebo emailem na eisler@itam.cas.cz.

 

Bluemeks

 

Bluemeks na A-festu 2022 

3. 8. 2022